KURUMSAL Bölüm

Hakkımızda: 2007 yılında sektöründe ilk adımı atan Öz Ata Pert Borsası sigorta şirketine ait hasarlı araçların değerlendirilmesi konusunda farklı ve esnek çözümler üretmektedir.

Pert olan araçlar Öz Ata Pert Borsası tarafından sisteme dahil edilmektedir. Araçlar pert alıcılar sayesinde yeniden ekonomi sahasına dönderilmekte böylelikle ülke ticaret hacmine katkıda bulunulmakta ve kesin müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Misyonumuz

Sigorta sektöründe hasar maliyetini düşürerek pert olan araçlarda kesin çözüm üretmek Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve ürün-hizmet kalitesinde norm koyan, yenilikler geliştiren ve koruyan ülkemizin ve dünyanın en iyi kuruluşları içerisinde olmayı hedefleyerek büyüyen Türkiye Ticaret zincirinde yerini almaktır..

 

Vizyonumuz

Sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek alanında Lider olmak

 

Kurumsal Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti önceliğimizdir: ihtiyaçlarına önem verdigimiz mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz en büyük önceliğimiz MÜŞTERİLERİMİZDİR.

Rekabetçiyiz: Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda zorlu yarışlar başlatırız.Her alanda birinciliği hedefleyerek, çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterilerimize EN İYİ EN ÖNCE sunarız.

Gücümüzü Değişimden ve Yaratıcılıktan Alırız: Değişim ve yenilikler karşısındaki cesaretimizle yeni fikirler araştırır destekler ve uygularız. Farklı yetenek ve bilgiler ile şekillenen ivanosyon gücümüz sayesinde yeni fırsatları tespit eder değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi arttırırız.

İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri: Vazgecilmez görevimizdir.